Нардеп від ОПЗЖ та його дружина Оксана Марченко, які нещодавно потрапили під санкції РНБО, виявилися власниками розкішної вілли у Криму.

У 2012 році тут гостював російський президент, а за сумісництвом кум Медведчука, Володимар Путін. Такі дані повідомляють у своєму сюжеті журналісти Крим.Реалії.

Пишна резеденція на GoggleКартах позначена як “вілла Медведчук”. Згідно них, вона розташована між двома містами – Сімеїзом та Алупкою в захопленому Росією Криму. Відомо, що раніше це місце було відведено під протитуберкульозний санаторій. Однак, з переїздом туди Медведчука, довкола зазначеної території виріс високий паркан і простим людям туди шлях перекритий.

На разі, на території маєтку тривають ремонтні роботи. З квадрокоптера видно кілька будівель, водні гірки і пляж, а також басейн, вертолітний майданчик і великий парк.

Журналісти натрапили на дані, які свідчать, що ще до початку окупації півосторова, фірма повязана з нардепом придбала пірс, а згодом – 1,2 га пляжу. Водночас на будівництво в самому морі компанія дозволу не отримувала. Зараз пляж оформлений окремо від маєтку на 1,9 га, який Медведчук в декларації не вказав.

У 2020 році президент РФ розширив перелік територій, на яких іноземці та зарубіжні компанії не можуть володіти землею. Туди потрапив майже весь анексований Крим. Коли журналісти запитали у Медведчука, що він робитиме з нерухомістю на півострові, політик відповів так: “З усіма питаннями розберемося”.

На запит журналістів про те, чи планують Медведчук і Марченко прийняти російське громадянство, щоби переоформити кримське майно, редакція не отримала відповідь до виходу сюжету.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.