Якщо ряду нардепів таки вдасться домогтися відставки Максима Степанова, то Україна ризикує опинитися в дурнуватій ситації – в розпал коронавірусної кризи країна залишиться без голови МОЗ.

Таку думку озвучив політолог, кандидат наук з державного управління Віктор Таран. Він також назвав причини, за якими Степанова так і не зняли з посади попри провал кампанії з вакцинації.

Перш за все, якщо Зеленський відправить Степанова у відставку, то вийде так, що він зніме його на вимогу опозиції – Голос і Європейська солідарність зареєстрували в Раді відповідну постанову.

“І якщо вони знімуть Степанова, то виглядатиме, ніби влада визнала свій провал. А на це вони піти не можуть”, – зазначив Таран.

Друге питання полягає у тому, ким саме його замінити.

“Кандидатуру Ляшка (головний санлікар України Віктор Ляшко, -ред.) у медійному просторі розганяють навмисно – він, звичайно, хоче і може стати міністром, але він – не найкраща кандидатура, тому що і до нього є багато запитань”, – додав політолог.

Таран наголошує, що Степанова необхідно було знімати ще минулого року, коли стало зрозуміло, що він не справляється.

“Тоді б це було більш виграшно для влади, тому що тоді його звільнення ще можна було красиво подати, а заодно і наростити рейтинги перед місцевими виборами. Але зараз час минув, тому що немає голосів, людей і політичної кон’юнктури”, – резюмував він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.