У Харкові розпочали кримінальне провадження за фактом стрілянини 19 червня. З травматичного пістолета стріляв помічник народного депутата Олександра Куницького Дмитро Ніконов, повідомили в поліції Харківської області.

Правоохоронці зазначили, 42-річного потерпілого довелось госпіталізувати. До таких результатів призвів конфлікт між двома водіями через місце для парковки.

За попередньою інформацією, 38-річний учасник суперечки вистрелив з травмату в бік свого опонента. Останній отримав пошкодження стопи.

Важливо! Кримінальне провадження порушили за умисне легке тілесне ушкодження. Максимальне покарання, яке передбачає закон, – до 2 років обмеження волі.

Помічник “Слуги народу” каже, що він захищався. Мовляв, інший водій відмовився відігнати авто на його прохання, а натомість накинувся на нього. Ніконов вистрелив в його бік, а потерпілий начебто наступив на гумову кулю.

Травмований водій розповідає іншу версію: що напав на нього саме Ніконов. Помічника нардепа чоловік вдарив лише тому, що боявся за своє життя.

Зазначимо, що Дмитро Ніконов каже, що має дозвіл на травматичну зброю. У ЗМІ навіть оприлюднили фото документів.

 

Стрілянина за місце для зарядки електромобілів за участю помічника народного депутата Куницького.

Вчора, близько 20:30, на вулиці Новоолександрівська сталася стрілянина.
Помічник народного депутата від «Слуги народу» Олександра Куницького – Дмитро Ніконов вистрілив у чоловіка з травматичного пістолета і поранив його в ногу.
Зазначимо, що Ніконов також є директором ТОВ «Автоентерпрайз», яке займається експлуатацією зарядних станцій для автомобілів.

За словами Ніконова, незнайомий йому водій припаркувався біля зарядної станції. Ніконов попрохав чоловіка переставити автомобіль на інше місце, але той повівся агресивно і вдарив Ніконова в обличчя. Захищаючись, директор «Автоентерпрайз» вихопив травматичний пістолет і вистрілив у землю, випадково поранивши опонента у палець ноги.

За словами пораненого чоловіка, коли він припаркував свій автомобіль, до нього підійшов Ніконов і попрохав переставити машину на інше місце. Він відмовився. Тоді помічник нардепа став грубити, бити по його машині, а коли водій вийшов, вдарив його декілька разів і вихопив пістолет. Водій вдарив Ніконова у відповідь, намагаючись вибити пістолет з рук, але це йому не вдалося, після чого Ніконов почав стріляти і поранив його.

Зауважимо, що в Україні обмежено право на володіння травматичної зброєю. Таке право мають кілька груп громадян, одна з яких – журналісти. Саме журналістський дозвіл має Дмитро Ніконов.
Ми декілька разів запитали у директора «Автоентерпрайз», журналістом якого видання він є – відповіді не почули. На фотографіях, що з’явилися у мережі, вказано, що Ніконов є журналістом ТОВ «Громадська преса України». Згідно з реєстром друкованих ЗМІ, компанія видає журнал «Новини Батьківщини» – знайти сайт або публікації журналу в Інтернеті нам не вдалося.

На місце події прибула депутатка Харківської міської ради від «Слуги народу», помічниця нардепа Олександра Куницького – Аліна Мустафаєва, а також інші особи.

Один з чоловіків – знайомий Ніконова, намагався перешкоджати «Антикорупційному блоку» у законній журналістській діяльності, за цим фактом до поліції подана відповідна заява та відомості внесені до ЄРДР.

Опубликовано Антикорупційний блок учасників АТО Суббота, 19 июня 2021 г.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.2