“Укрзалізниця” вчергове втрапила в гучний скандал через дірявий дах у вагоні одного з потягів. За повідомленнями очевидців, потік води був настільки сильним, що пасажири буквально приймали душ під час поїздки. Відповідний ролик було опубліковано у мережі YouTube.

Зазначається, що 30 червня пасажири потяга Апостолове – Херсон зафільмували, як під час зливи з даху плацкартного вагону рясно тече вода.

На це відео відреагувало керівництво “Укрзалізниці”, звільнивши керівників депо, які випустили у рейс несправний вагон.

“Укрзалізниця звільнила керівників пасажирського вагонного депо станції Миколаїв, які випустили на маршрут поїзд Апостолове — Херсон у неналежному стані.

Зокрема, припинено трудові відносини з начальником депо та його заступником, який відповідає за експлуатацію рухомого складу

Крім того, в “УЗ” проведуть службову перевірку інциденту та дадуть оцінку діям провідників, адже в складі поїзда були справні вагони з вільними місцями, у яких можна було розмістити пасажирів”, – повідомили у пресслужбі компанії.

Раніше повідомлялося, що у середу, 17 червня, відбувались обшуки у структурних підрозділах “Укрзалізниці” у п’яти регіонах України.