Кримінального авторитета “Вато Кіпіані”, який потрапив у санкційний список РНБО, примусово депортували в Грузію.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

25 червня правоохоронці примусово повернули “авторитета” до країни його походження. Його включили до санкційного списку РНБО як особу, яка своїми діями може становити загрозу для нацбезпеки держави та громадян.

Також “авторитету” заборонили в’їзд на територію України.

42-річного чоловіка неодноразово судимого громадянина Грузії на прізвисько “Вато Кіпіані” раніше вже затримували правоохоронці інших країн за вчинення тяжких злочинів, зокрема і вбивства.

Повідомляється, що в Україні він представляв інтереси впливових у злочинному світі російських і грузинських “ворів в законі”, контролював угруповання, які займаються вимаганням та крадіжками коштів, і безпосередньо відповідав за організацію злочинних зібрань.

Нагадаємо, 14 травня Рада нацбезпеки та оборони схвалила санкції проти 557 “злодіїв у законі” та 111 “кримінальних авторитетів”. Більшість з них – іноземці. До речі, у списку опинилися ватажки бойовиків з Донбасу та окупаційний лідер Криму.

З того часу правоохоронці в Україні почали активно затримувати злочинців та депортовувати їх з території нашої країни.

4 червня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає “злодіїв у законі”, водночас “кримінальних авторитетів” залишилося ще 42.