Генеральний прокурор Юрій Луценко представив нового керівника Військової прокуратури сил антитерористичної операції, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора Військової прокуратури сил АТО як дієвого і активного керівника і висловив упевненість в його здатності правильно організувати роботу. Він також доручив Ціцаку проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, а також перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій.

Відзначимо, Олег Ціцак уродженець Мукачевого. У 1997 році він закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «правознавство».

Почав свою трудову діяльність в 1995 році. Працював у Державній податковій інспекції; в органах судової влади: помічником голови обласного суду Закарпатської обласної суду, суддею Мукачівського міськрайонного суду, суддею Ужгородського міського суду; в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З червня 2015 обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону України, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України.

Його прізвище широко дізналися в 2009 році, коли на нього вчинили замах.

Вночі невідомий кинув гранату у вікно будинку Ціцака. ЗМІ повідомляють, що до Києва Ціцак перебрався після обрання президентом України Віктора Януковича і призначення на посаду глави МНС Віктора Балоги – тоді він зайняв посаду директора департаменту кадрів та роботи з особовим складом міністерства.

Також в мережі є ролик, датований 2014 роком – як повідомляли активісти, ДАІ затримала Ціцака за водіння у п’яному вигляді.

Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора як дієвого і активного керівника і висловив упевненість в його здатності правильно організувати роботу.

Серед основних завдань Луценко назвав прискорення реалізації закону про амністію і завершення його виконання до кінця жовтня.

42-річний Цицак народився в Мукачево Закарпатської області. З червня 2015 обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов'язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону.