В смт Коцюбинське Київської області сталася збройна сутичка між двома друзями, які розпивали алкоголь на дитячому майданчику і мешканцем будинку, розташованого неподалік. В ході інциденту одна людина поранена.

Про деталі події розповіли в прес-центрі поліції.

Так, за даними правоохоронців, двоє друзів розпивали алкогольні напої на дитячому майданчику біля багатоквартирного будинку. Там же порушники справляли свою нужду. Помітивши це, місцевий житель вийшов на вулицю і зробив хуліганам зауваження. У відповідь на це товариші почали погрожувати чоловікові, незважаючи на те що останній попереджав про наявність у нього травматичного пістолета.

Чоловік вистрілив в повітря, проте це лише підстьобнуло агресивно налаштованих порушників і вони накинулися на небайдужого жителя Коцюбинського. Захищаючись, чоловік вистрілив кілька разів у бік порушників і поранив одного з них в ногу, а його друг зник з місця конфлікту.

Поліція вилучила у чоловіка травматичний пістолет “Форт”, гумові кулі і документацію на зброю. Також працівникам правоохоронних органів вдалося затримати одного з двох хуліганів.

На даний момент поліція розшукує другого порушника. Правоохоронці з’ясовують усі обставини правопорушення, опитують свідків і учасників події. Вирішується питання про правову кваліфікацію.