Американський актор Річард Херд помер у віці 87 років у Лос-Анджелесі. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.

Як повідомляють джерела, актор раптово впав .. Лікарі не змогли допомогти.

Річард народився в Бостоні. Свою акторську кар’єру Річард Херд починав з театральних поставок в Нью-Йорку. У великому кіно він дебютував в 1970 році. Він зіграв більш ніж у 140 картинах. У його портфоліо були ролі в таких фільмах, як «Вся королівська рать», «Китайський синдром», «Цибулеве поле».

До цього актор грав на сцені театру. Він був добре відомий в науково-фантастичному співтоваристві завдяки своїй ролі в міні-серіалі NBC 1983 року “V” і продовженні “V: Фінальна битва” в ролі Джона, Верховного головнокомандувача відвідувачів.

Широку популярність йому принесла роль адмірала Оуена Періса в серіалі «Зоряний шлях: Вояджер» і «Зоряний шлях: Відступники». Також він відомий шанувальникам завдяки ролі містера Вільгельма в популярному ситкомі «Сайнфелд». У двох гостьових виступах на Quantum Leap він зіграв ведучого дитячого шоу “Капітан Галактика”, потенційного мандрівника в часі і шахтаря на ім’я Зіггі Зігановіч. Разом з дружиною вони з’явилися на кількох фан-конвенціях через його науково-фантастичні ролі.

На додаток до наукової фантастики він був постійним гравцем в ролі капітана Денніса Шерідана в серіалі Т. Дж. Хукера з 1982 по 1983 рік (він продовжував з’являтися в серіалі до 1984 року). У 2012 році він зіграв суддю Пола Лендсмана в серіалі CSI: Майамі, епізод під назвою «Відпочинок в п’єсах».

Ім’я актора було введено в Зал слави за його роботу на старому радіо.