925cbe15e9481eefc572d1cbdf7f11fa1433265711

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України прийняв рішення про внесення на розгляд Верховної Ради питання щодо зняття недоторканності з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Підтримали відповідне рішення більшість членів комітету.

Сьогодні, 2 червня, Регламентний комітет підтримав поради депутатів Світлани Войцеховської та Ірини Єфремової, які від самого початку наполягали на прийнятті рішення щодо винесення подання Генпрокурора безпосередньо до сесійної зали парламенту.

«Сьогодні комітет фактично підтримав наші пропозиції, які ми висловлювали на минулих засіданнях», – заявила Світлана Войцеховська.

Окрім цього заступник голови ВР Андрій Парубій зазначив, що це питання має неймовірний резонанс у суспільстві і тому вимагає максимальної прозорості під час його розгляду.

«Це питання має пряме відношення до таких понять, як справедливість та адекватне відношення депутатів до позиції виборців, до тих очікувань, які перед нами покладені. Я переконаний, що функції регламентного комітету не мають підміняти ні слідчого, ні суд, ні перетворювати регламентний комітет на судове засідання», – зазначив Парубій.

На його думку Регламентній комітет має зробити одну просту функцію: коли є подання від Генеральної прокуратури – дати формальне заключення про можливість внесення цього питання в зал.