На можливу відставку глави МВС Арсена Авакова може вплинути хід розслідувань резонансних вбивств в Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що чекає результат від міністра внутрішніх справ.

На питання журналістки, чи закінчився випробувальний термін міністра, якому відводилося часу до Нового року, він відповів: “Я не знаю, нічого вам зараз відповісти”.

“Ви знаєте, дуже багато речей, резонансних справ, які зараз є в суспільстві. Ми чекаємо результат. Реальний, не на словах, а дієвий. І Шеремет, і Гандзюк, і інші такі дуже гучні кримінальні справи, тому давайте почекаємо. Треба результат”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, представники МВС назвали імена всіх підозрюваних у вбивстві Шеремета. Правоохоронці визначили групу учасників бойових дій на Донбасі, які, на думку слідства, мали різні ролі в організації та здійснення вбивства: Яну Дугарь, Юлію Кузьменко, Андрія Антоненко, а також Інну і Віталія Грищенко. Поліція посилається на різні експертизи і відео з камер спостереження. Пізніше суд обрав різні запобіжні заходи для фігурантів справи.