Незважаючи на прийняте 25 лютого рішення РНБО про обов’язковий температурний скрінінг для всіх громадян, які прибувають на територію України, в аеропорту “Бориспіль” як і раніше перевірку проводять недобросовісно.

Про це в Facebook повідомив нардеп Олександр Ткаченко.

“Короновірус на замку, рейс не з Мілана або Пекіна, але, аеропорт” Бориспіль “, хоч не робіть вигляд, блін. Все це – ви, тобто Україна. Вас зустрічають цей” Доктор Айболить “і його” Снігуронька “, які через одного пасажира перевіряють температуру в літаку “, – написав Олександр Ткаченко і опублікував відповідне фото.

Про подібну проблему недавно повідомляла українка, яка прибула з Італії, де стрімко збільшується число тих, що заразилися коронавірусом. За її словами, в “Борисполі” температуру людей, які прилетіли з Рима, так і не поміряли.

Нагадаємо раніше, Зеленський і так був розлючений через ситуацію в Санжарах, а пізніше і через невиконання вказівок про перевірки у аеропортах і попереджав, що будуть наслідки. Проте українських чиновників життя схоже не вчить.

Тим часом, тільки в понеділок, 24 лютого, з Італії, де зафіксовано спалах коронавірусу, в столичні аеропорти “Бориспіль” і “Київ” прилетіли 4 літаки. На їх борту знаходилися 611 пасажирів.