db20491291d62b7497d5f57f0dab580c1437224500

Наразі нардепа Михайла Ланьо допитує тимчасова слідча комісія в Мукачевому. Він розповів, що не винен в бійні в Мукачевому і ніяким чином не причетний ні до неї, ні до контрабанди в регіоні. Винним у бійні Ланьо вважає нардепа Віктора Балогу.

Про це розповів народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук, передає Корупція.Інфо.

«Наразі ТСК по Мукачево опитує народного депутата Михайла Леньо більш відомого під кличкою "Блюк". Розповідає, що коли прозвучав перший постріл він проводив розмову з комбатом ПС Закарпаття Романом Стойко який нібито сказав після цього, що своїми контуженими бійцями він не керує… Леньо заявляє, що Віктор Балога є організатором бійні в Мукачево і мав на меті позбутись ПС який до цього фінансував водночас скомпрометувавши його як політика», – розповів Мосійчук.

Ланьо, за словами Мосійчука, стверджує, що у свій час Балога пропонував йому 30% франшизи на його партію «Єдиний центр», а також пропонував допомогу в просуванні сина Ланьо на виборах в мери Мукачевого. Проте нардеп відмовився від обох пропозицій. Щодо контрабанди, з якою пов’язують його ім’я, то Ланьо, як і раніше запевняє, що не має до неї ніякого відношення; її, на його думку, контролюють представники СБУ та МВС, а також голова ОДА.

«Заявляє, що ні він, ні його люди до бійні в Маріїнському парку в часі Революціі Гідності участі не брали. Повідомив, що його вчора блокували прикордонники і хвилин 10 тримали. Сьогодні його родина виїхала за кордон а він залишився. Вважає, що ПС хотів його ліквідувати», – описав допит Мосійчук. 

Нагадаємо, Михайла Ланьо 13 липня вже допитали працівники ГПУ.