con

Колона з російською гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій у дорозі не сталося. Про це повідомили в прес-службі МНС Росії, передає Корупція.Інфо.

"На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга – на "Матвєєв Курган", де вантаж пройшов митне оформлення в суворій відповідності з міжнародним законодавством", – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, всі заходи на пунктах пропуску здійснювались у присутності представників митної та прикордонної служб України.

"Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірці піддалися не тільки техніка, але супровідні документи на гуманітарний вантаж", – передали в прес-службі.

Після завершення всіх процедур у цілому 90 автомобілів з гуманітарним вантажем загальною масою понад 1100 тонн продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей. Основна маса вантажу – це продукти харчування: консерви, борошно, цукор, крупи, макаронні вироби, каші, масло, пюре, соки, а також насіння культур, художня і навчальна література.