Російська влада готує захоплений Крим як пладарм для ведення війни проти України, оскільки у разі програшу проросійських сил на виборах в Україні, у Москви залишаться тільки силові методи впливу й відкрита агресія залишається єдиним сенсом існування “російського” Криму.

Перед так званим “референдумом” 2014 року російська влада і пропагандисти переконували мешканців Криму, що Москва врятує їх від війни й частина жителів українського регіону вирішила за краще погодитися з анексією, розраховуючи на російські зарплати і пенсії

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про це пише Крим.Реалії з посиланням на думку для кримського політоглядача, ім’я та прізвище якого не розголошуються в цілях безпеки .

У агресивних “українських нацистів” тоді вірила лише невелика група місцевих українофобів.

У реальності ж Москва, зміцнюючи і розширюючи армійські угруповання на півострові, робить усе можливе, щоб мешканці окупованого півострова жили в умовах все наростаючої військової загрози, готуючи Крим до війни з Україною і її західними союзниками.

“Іншого призначення у “російського” Криму взагалі немає”, висловив переконання кримський політоглядач.

Нагадаємо, після введення воєнного стану в 10 областях України, які межують з РФ, і у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії, у окупованому росіянами місті Джанкой у Криму, біля адмінкордону з Херсонською областю, встановили зенітні ракетні комплекси протиповітряної оборони Збройних Сил Росії З-400 “Тріумф”.

Додамо, що Росія продовжує нарощувати свою військову присутність поблизу кордонів з Україною. Так, на кінець 2018 року країна-агресор зосередила там близько 53 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомили в управлінні комунікації та преси Міноборони України.

РФ продовжує нарощувати свої військові угруповання поблизу державного кордону України. Станом на кінець грудня 2018 року біля кордонів України та на тимчасово окупованій території АР Крим розгорнуто 28 батальйонно-тактичних груп. Загальна чисельність зазначених військ становить близько 53 тисяч військовослужбовців,– зазначають у міністерстві.

Зазначимо, на сьогодні російські регулярні військові формування на тимчасово окупованих територіях Донбасу налічують 32 тисячі осіб. З цієї кількості 11 тисяч людей є російськими військовослужбовцями.