У російському Санкт-Петербурзі поліція задіяла сльозогінний газ і спецзасоби, застосувавши електрошокери до протестуючих.

Журналісти публікують відео застосування електрошокера до одного з активістів, який впав на тротуар при затриманні після електричного розряду. Його вп’ятьох били на Бородінській вулиці міста. Він прийшов до тями після того, як йому дали води.

Про це повідомляє телеканал RTVI.

Після побиття поліцейськими і застосування шокера чоловік втратив свідомість, проте поліція затягла його в автозак. На відео очевидців протестуючий лежить на підлозі в автобусі – у нього судоми. Чоловіка поливають водою, намагаються відкачати.

“У Пітері в автобус внесли людину без свідомості. Раніше телеканал RTVI повідомив, що чоловіка жорстко затримувала поліція і його навіть ударили шокером”, – повідомляють російські журналісти.

Пізніше до протестуючих вийшов депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов, що підтримує політику Володимира Путіна. Він про це швидко пошкодував.

Мілонов вийшов до протестуючих і закликав їх розійтися по домівках.

“Я хочу вас захистити”, – переконував російський депутат.

У відповідь на нього обрушилася хвиля образ.

“Мілонов – го * но … Принизливе для Петербурга го * но”, – заявив один з учасників акції, через що оточуючі почали сміятися.

“Я вас не боюся”, – запевняв росіян російський депутат.

У Санкт-Петербурзі протестуючі почали нападати на ОМОН, проявляючи все більшу рішучість і агресію по відношенню до силовиків. На відео очевидців потрапив напад протестувальників на співробітників ОМОНу в спробі відбити затриманого.

На опублікованих кадрах після затримання чоловіка протестувальники напали на ОМОНівців і почали бити їх ногами. Силовиків пхали, кидали в них сніжки і освистували.

При цьому активістам вдалося відбити затриманого, а спецпідрозділ під свист протестувальників кинувся бігти від натовпу, який закидував силовиків сніжками.