Сьогодні під час виступу на XI безпековому форумі в Києві Петро Порошенко зробив заяву про агресію Росії, передає Корупція.Інфо.

Президент України вважає, що в світі вже давно почалася "холодна війна". Її ініціатором, за словами політика, стала саме Росія, яка навмисно вирішила своїми діями і заявами, кинути виклик всім іншим країнам.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

"Росія не просто продовжує знущатися над міжнародним правом, загальноприйнятими принципами міжнародних відносин і демократичними цінностями, не поважаючи навіть Божі заповіді в ці святкові дні Великодня. Росія підбурює, направляє, керує так званим "міжнародним клубом диктаторів", який як "клуб божевільних самогубців" вирішив кинути виклик усьому цивілізованому світу ", – сказав він.Президент додав, що дуже часто чує помилкові заяви експертів по телебаченню, і читає в соціальних мережах про те, що "холодна війна" може початися з дня на день.

"Хотів би вас розчарувати: вона вже йде, і йде досить давно. Холодна війна в її гібридної редакції кремлівського приготування", – заявив Порошенко.

Петро Олексійович вважає, що саме зараз всьому світу потрібно серйозно поставитися до Росії і зупинити агресію, яка збільшується з кожним днем.

"Якщо раніше дехто вважав за краще сприймати поведінку Кремля просто як пустощі розбещеного підлітка, то зараз, нарешті, настав час ставитися до нього, до цього поведінки, як до серйозного злочину, яке вимагають рішучої широкої і добре скоординованої реакції", – додав президент.