Стало відомо, кому в Україні не будуть підвищувати пенсії. В Україні з 1 березня 2019 пенсія середньостатистичного громадянина країни повинна значно зрости.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Однак розраховувати на оновлену пенсію зможуть не всі, так як в роз’ясненнях ПФ дію нової норми не поширюється на осіб, яким призначено пенсію відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Але якщо особи, які входять до цих категорій, напишуть заяви про призначення пенсій на загальних підставах, то тільки тоді до їх пенсій застосують нову норму.

При цьому мова йде про громадян, які вийшли на пенсію до 1 жовтня минулого року, так як після цієї дати розмір пенсійних виплат цим категоріям громадян визначається на загальних підставах.

Крім того, на пенсію у віці 60 років зможуть вийти тільки ті українці, у яких «за плечима» буде не менше 26 років робочого стажу. Українці, робочий стаж яких буде менше 15 років, не зможуть претендувати на подібну соціальну допомогу.