Автомобілі колони МНС Росії з так званою гуманітарною допомогою для Донбасу прибули на державний кордон з Україною.
Так звану гумдопомогу везуть понад 100 вантажівок 

"Частина машин прибули на пункт пропуску "Матвєєв Курган", частина – "Донецьк", де вже почався митний і прикордонний огляди. Після їх завершення дві колони продовжать рух в пункти призначення – Донецьк і Луганськ", – зазначили в МНС РФ.

За даними російського відомства, на обох пунктах пропуску працюють українські митники і прикордонники, які беруть участь в оформленні вантажів, у пункті пропуску "Донецьк" за митними процедурами спостерігають представники місії ОБСЄ.

Як наголошується, в Донецьк і Луганськ більше 100 автомобілів везуть понад 1000 тонн гуманітарної допомоги. Її основну частину складають продукти харчування і предмети першої необхідності.

Це вже 29-а за рахунком колона МНС з так званою допомогою для Донбасу.

Росія з літа 2014 року направляє в зону бойових дій на Донбасі так звані "гуманітарні конвої" – колони вантажівок, зміст яких нікому невідомий, оскільки українські прикордонники, митники, а також представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не мають можливості оглядати вантажі.

В РНБО заявляли, що всі російські "гумконвої" є лише підтримкою бойовиків. Під виглядом гуманітарної допомоги Росія здійснює постачання військових вантажів.
 

Джерело: Корупція.Інфо