QnwfnpuIaBA

Під час нещодавнього візиту в найбільший океанаріум на ВДНГ президент РФ Володимир Путін отримав питання, до якого, як видно, не був готовий. Дитина, що оглядала разом з російським лідером експозицію в "Москваріумі", поцікавилася станом справ в Україні, передає Корупція.Інфо з посиланням на NewsRu.


Хлопчик підійшов до президента і запитав: "Як там в Україні?" Путін дав лаконічну відповідь: "Нічого". На відеоролику, який опублікований в мережі, чутно продовження фрази глави держави. "Сподіваюся …", – сказав Путін, продовження фрази якого на записі звучить нерозбірливо.

Користувачі почали активно обговорювати відео в коментарях. Один з коментаторів припустив, що хлопчик задав своє питання невипадково, і зв'язав подію з "підступами Держдепартаменту". Інший користувач звернув увагу на одяг дитини, побачивши підозрілу схожість з кольорами українського прапора.


Нагадаємо, напередодні Путін приїхав до Центр океанографії та морської біології "Москваріум" на ВДНГ і ознайомився з його експозицією. Потім президент пройшов у великий зал океанаріуму, де його відвідувачі – більшу частину місць глядацького залу займали діти – очікували початку вистави. Путін привітав дітей і деяким з них потиснув руки. Крім цього, глава держави в ході візиту обговорив з мером столиці Сергієм Собяніним роботи з розвитку та реконструкції території столичної Виставки досягнень народного господарства.