Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та його команда народних депутатів вже давно бореться за збереження мораторію на вирубку лісу-кругляка. Сьогодні політик вже не добирає слів у висловах про українських контрабандистів та європейських депутатів, які з не меншим завзяттям борються за скасування мораторію, передає Корупція.Інфо

Bідповідне відео на своїй сторінці у Facebook виклав депутат від РПЛ Андрій Лозовий.

“Тут Ляшко роздає чортів компрадорам. Bідео дуже жорстке і емоційне, але справедливе. Дітям до 18 років, чутливим людям і єврооптимістам – не дивитись (у останніх – є загроза болючого падіння з висоти власних ілюзій)”, – пише він.


“Нещодавнє розслідування європейських експертів підтвердило, що до ЄС досі вивозять мільйони тон нашого лісу під виглядом дров. Безумовно, продажність вітчизняних силовиків – вони це кришують і ні для кого то не таємниця”, – обурюється депутат.

Так само обурений і лідер Радикальної партії. У розмові про українських контрабандистів, які дозволяють вивозити з країни тонни дерев, Ляшко не цурається нецензурних слів.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

“Мільйони тон контрабанди, мільярди крадуть, а нам відписки дають!”, – розлючено зазначає політик.

Нагадаємо, в прямому ефірі ІНФО.Live народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк підтвердив, що обсяги контрабанди українського лісу перевищують мільярд доларів США.

Раніше Галасюк також наголошував, що українські урядовці регулярно і целеспрямовано намагаються провести кампанію дискредитації і скасування мораторію на експорт лісу-кругляка.