У ніч на понеділок, 3 червня, в пункті пропуску "Гоптівка" прикордонники Харківського загону виявили громадянина, у якого було два паспорти – громадянина України та громадянина Росії, він зараз затриманий і підозрюється в причетності до російських бандформуваннь Донбасу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Він колись договориться! Наєм зробив ШОКУЮЧУ заяву! Від цих слів все стає зрозуміло!

"Під час проходження прикордонного контролю чоловік надав для перевірки паспорт громадянина України. Однак при цьому поведінка 59-річного чоловіка було помітно дратівливим. Тому в подальшому спільна прикордонно-митна оглядова група перевірила його сумку з речами, серед яких виявила ще і внутрішній паспорт громадянина РФ, фотографії із зображенням незаконних збройних формувань ", – йдеться в повідомленні.

Крім того, серед речей був виявлений ноутбук з відео, на якому зафіксовано розстріл військовослужбовців ЗС України та фотографії з наругою над державними символами України.

За даним фактом прикордонники поінформували співробітників СБУ, яким і передали громадянина разом із знахідкою.

В СБУ та Нацполіціі направлено повідомлення для внесення в ЕРДР про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 258 ККУ (Створення терористичної групи чи організації) і ст. 338 ККУ (Наруга над держсимволікою). Зараз фільтраційні заходи тривають.