Український парламентарій заявив про створення у Верховній Раді нової коаліції, покликаної скасувати депутатську недоторканність. Про це політик повідомив у себе на сторінці в Facebook, – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ! У Львові вагітна жінка захворіла на страшну хворобу! Це може трапитись з КОЖНИМ! Будьте дуже обережні!

 

«Давайте будувати широку коаліцію проти депутатської недоторканності в існуючому вигляді. Якщо їм потрібно допомогти, ми готові. У парламенті є всі потрібні закони, в суспільстві – необхідна підтримка», – зазначив він.

Також Найєм розповів, хто виступає проти такого кроку.

«Буксує тільки невеликий прошарок – ті, у кого ця недоторканність є, та їх партійні лідери. Ви просили об’єднання країни – ви її отримаєте», – підкреслив політик.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «БПП» Мустафа Найєм гнівно прокоментував подію на регламентному комітеті Верховної Ради.

«Вибачте за мій французький, але це е … й сором – двадцять років голосно і до хрипу вимагати скасування депутатської недоторканності взагалі, як інститут, а потім так дрібно і малодушно цьому опиратися, коли справа доходить до конкретного депутата або однопартійця», – не стримався він