Серхіо Хіменес, співмешканець матері жертви Селії з Буенос-Айреса, наполягав на цій практиці, щоб вигнати демона з дівчинки, передає Корупція.Інфо.

Жертва, чиє ім'я не розголошується, зізналася, що вона піддавалася щоденному насильстві протягом шести років. Вперше їх співмешканець Серхіо сказав Селії, що в її дочки живе демон, коли їй ледь виповнилося 8 років.

"Він мені ніколи не подобався, він завжди приходив додому п'яним. Одного разу він сказав, що в мені живе демон і що його потрібно вигнати з мене. Через деякий час моя мати стала йому вірити"

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор

Селія стала допомагати своєму співмешканцю виганяти злих духів з її дитини. Вона прив'язувала її ременями і розсовувала їй ноги, щоб Серхіо ґвалтував її.

"Іноді перед сном він мені говорив не засипати, так як" я знаю, що повинна буду робити ". Я не могла цього хотіти. Іноді це тривало всю ніч, іноді з презервативами, іноді без"

В результаті постійних статевих актів дівчинка завагітніла. Її відправили в Парагвай, щоб вона там зробила аборт. Після цього насильство над дитиною розкрилося і Селія була залучена до слідства. Вона була засуджена до 14 років позбавлення волі. Серхіо примудрився втекти.