розв

У районі Алчевська, Первомайська та Донецька знаходиться заборонене Мінськими домовленостями озброєння – танки, РСЗВ та артилерійські систем калібром понад 100-мм.

У ГУ розвідки міністерства оборони повідомляють, що у зоні АТО зберігається висока інтенсивність обстрілів українських військових із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння, передає Корупція Інфо 

У розвідці додали, що цю інформацію вже передали представникам ОБСЄ.

"Відповідно до вказівок командування ЗС РФ, передові підрозділи 1 АК застосовують тактику підриву старих місць розривів мін і снарядів, що представляється Місії ОБСЄ як доказова база порушення силами АТО Мінських домовленостей. При цьому, зазначене використовується для обґрунтування обстрілів українських позицій як вогню у відповідь", – повідомили у головному управлінні розвідки.

Такж у відомстві додали, що основні зусилля гібридних військ зосереджені на ротації та посиленні підрозділів першого ешелону 1 та 2 АК на Новоайдарському, Сєвєродонецькому, Слов’янському, Донецькому та Волноваському напрямках.

Також відомо, що бойовики вдосконалюють інженерне обладнання переднього краю оборони підрозділів 1 і 2 АК на Слов’янському та Волноваському напрямках.

Окрім того, бойовики зосереджені веденні розвідки сил АТО з використанням ДРГ, БПЛА та літака-розвідника ЗС РФ та підвищенні боєздатності з’єднань та частин 1 і 2 АК.