1

Екс-президент Грузії, нині очільник Одеської області в Україні Міхеїл Саакашвілі має намір активно долучитися до передвиборної кампанії з виборів до парламенту Грузії.

Про це він заявив в ефірі Руставі 2, передає Корупція Інфо

"Нехай ніхто не сумнівається, і нехай ніхто не сприймає це як загрозу – я, звичайно, маю намір прибути до Грузії і активно включитися в передвиборні процеси, і це в тих умовах, що ми багато чого робимо на Україні і для мене це фланги однієї і тієї ж боротьби. Я маю намір продовжити боротьбу і у нас в Грузії, і у мене тут на Україні. Я про це говорю всюди, без всякої конспірації", – сказав Саакашвілі.

Також грузинський і український поліичний діяч підтвердив, що продовжує керувати заснованою ним партією Єдиний національний рух.

"Ніхто не заперечує, що Національний рух – це партія, заснована мною, і в цій партії у мене є своє слово. Не доводиться сумніватися, що на парламентських виборах у жовтні переможе наша партія, так як це партія творення. У нас з'явилися нові обличчя, які в найближчі місяці проявлять себе", – сказав він.