Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. На цей раз жінка поскаржилася, що на одній із вулиць Львова провалилася бетонна кришка, а ніхто не звертає на це уваги. Така халатність може призвести до непоправних наслідків. А найгірше, що постраждати можуть діти.

“Прошу вжити заходів. По вул. Куліша 47 біля будинку та позаду зупинки провалилась бетонна кришка (люк). Вже другий місяць ЖЕК 407 та Галицька райадміністрація не звертають на це уваги. Протягом двох місяців туди перехожі накидали тонну сміття. Просимо перед встановленням кришки (люка) прибрати сміття з колодязя. Дана халатність може призвести до травмування як дітей, так і дорослих людей, оскільки кришка люка відсутня!”Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]