Популярне: "Навпроти резиденції президента України в квартирі номер 5…": Пенсіонер, розповів приголомшливі факти. І це просто під порогом Порошенка?

 

В ефірі одного з популярних українських телеканалів юрист Руслан Чернолуцький поділився своїми побоюваннями, передає Корупція.Інфо

Адвокат розповів, що Сакварелідзе можуть позбавити українського громадянства. Чоловік зізнався, що політика в найближчому часі, після розгляду справи про незаконний перетин кордону Саакашвілі в 2017 році, можуть навіть заарештувати.

“Справу передано до суду, є обвинувальний акт. Його звинувачують в організації незаконного перетину кордону третього президента Грузії Михайла Саакашвілі 10 вересня. Справа буде слухатися 14 березня”, – розповів Чорнолуцький 

За словами юриста українська влада має намір позбавити політика громадянства таким же способом як і Саакашвілі. Руслан повідомив, що не дивлячись на це соратник екс-президента Грузії залишати країну не збирається і буде чекати справедливого рішення суду.

Адвокат зазначив, що сторона захисту має намір довести невинність Сакварелідзе і закрити справу.

"Ми будемо намагатися закрити цю справу і довести його невинність. Сподіваємося на виправдувальний вирок. В обвинувальному акті написана нісенітниця і я сподіваюся, що суд зверне на це увагу", – заявив адвокат.

У той же час він вважає, що Сакварелідзе можуть затримати, тому що влада діє поза законом. 

"Сакварелідзе не має наміру виїжджати з України або ухилятися від слідства, – підкреслив адвокат.

Окрім, того сам Сакварелідзе вважає, що у Порошенка параноя.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook. 

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе зазначав, що ця інформація неофіційна і поки що не підтверджена.

«Отримав неофіційну і поки остаточно не підтверджену інформацію про те, що Петро Олексійович Порошенко збирається незабаром забрати громадянство у мене, а також у деяких інших нелояльних до нього осіб з числа тих, кому він сам його і дав два роки тому», – написав він.