Коли українцям чекати підвищення мінімaлки до 5 тисяч гривень.

Уряд рішуче налаштований на поступове підвищення рівня мінімальної зарплати в Україні до 5 тисяч гривень, передает Корупція. інфо

У квітні-травнем 2017 року Кабінет міністрів України буде знати, чи можна підвищити мінімальну зарплату до 5 000 гривень. Про це розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Обозревателю.

За словами чиновника, саме в цей період буде видно перші підсумки впливу підвищення "мінімалки" до 3200 гривень на економіку країни.

– Безумовно, я хотів би, щоб уже зараз або з липня, або з наступного півріччя мінімальна заробітна плата була 5000 гривень. Більш того, скажу, що були розрахунки. І експерти, і керівник Державної фіскальної служби Роман Насиров робили відповідні розрахунки, можна було впроваджувати мінімальну заробітну плату в 5000 гривень вже зараз, з 1 січня. Але ми вирішили все-таки перейти на поступовість цього процесу, – зазначив віце-прем'єр.

Разом з тим, Розенко підкреслив, що зараз підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень демонструє тільки позитивний ефект, і це дає підстави говорити про подальше зростання зарплат.

– Рівень життя українців буде зростати внаслідок цього кроку, і уряд не буде зупинятися на сумі 3200, а буде поступово підвищувати мінімальну заробітну плату і далі, – запевнив чиновник.