Франківець Денис Лук’яненко власноруч змайстрував електромобіль, на якому можна проїхати сто кілометрів за 6 гривень. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР, передає Корупція.Інфо.

Автомобіль має два місця. Конструктор не знає точно, скільки може витримати акумулятор, але каже, що поїздити містом і навіть виїхати недалеко за місто – вистачить «з головою».

Денис зазначив, що небайдуже ставиться до екології, тож для нього важливо, аби автомобіль не забруднював середовище. Витрати за один кілометр поїздки становлять 6 копійок.

Як розповів чоловік, він отримав від діда у спадок «Жигулі», яке часто ламалося, та й були певні проблеми зі страховкою, техоглядом тощо. Тож Денис застосував свою винахідливість, щоб вирішити відразу кілька проблем.

Відтак, переробив старий «Жигуль» в економічний електромобіль. Зізнається, що головним мотиватором був батько, який не давав усе закинути і змушував продовжувати цю справу.

Крім того, за словами конструктора, його саморобний електромобіль спершу часто ламався, адже був лише на стадії прототипу. Однак, з кожним вдосконаленням він ставав все надійнішим. Часто до чоловіка звертаються за порадою інші любителі майструвати.