дитьо

В однорічного хлопчика діагностували політравму, забій та струс головного мозку, внутрішній крововилив правої сфери голови та множинні підшкірні гематоми. Дитина перебуває у реанімаційному відділенні Хмельницької міської дитячої лікарні.

20-річна матір хлопчика, яка має на утриманні ще 3-річного сина, родом із Дунаєвецького району. Нещодавно жінка разом з дітьми та співмешканцем переїхала до одного з сіл Городоцького району, де родина мала намір придбати будинок.

За кілька днів то трагедії з молодшим хлопчиком подружжя відправило старшого сина до рідної бабусі. Коли молодшу дитину привезли у важкому стані до лікарні, мати стверджувала, що вона упала з ліжечка, але, оглянувши малюка та вивчивши характер травм, лікарі засумнівалися у її словах і повідомили у поліцію. Правоохоронці одразу внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрили кримінальне провадження.

У ході проведення перевірок з‘ясувалося, що паралельно з цією подією до Дунаєвецького відділу поліції звернувся голова села та представники соціальних служб із повідомленням про те, що старший 3-річний син цієї ж жінки, якого вона недавно віддала на гостини до бабусі, теж має синці на тілі. По даному факту у Дунаєвецькому відділі поліції відкрито кримінальне провадження, попередньо – за ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці працюють над з’ясуванням обставин, за яких діти отримали тілесні ушкодження, та встановленням осіб, які, можливо, причетні до цього.