Нардеп від «Батьківщини» Надія Савченко зловила кураж і, користуючись популярністю у журналістів, продовжує роздавати «вказівки».

Після досить жорсткої оцінки її заявам про те, що обмін військовополонених повинні займатися дружина президента Марина Порошенко і дружина В. Медведчука Оксана Марченко, парламентарій пішла далі. Тепер вона вважає, що Україна повинна відпускати затриманих бойовиків «без суду і слідства» і пропонує їхати в Донецьк Петру Порошенко.

Чергову «порцію» своїх думок Н. Савченко висловила в інтерв'ю «Українській службі ВВС». Логіка політика проста. Якщо радник глави СБУ Юрій Тандит сказав, що президент є головним переговірником, то він – Петро Порошенко – повинен їздити туди – в Донецьк і Луганськ, щоб домовлятися чи з ватажками «республік», то чи російськими кураторами. Надія не уточнила, з ким конкретно «там» повинен обговорювати питання обміну глава держави. Судячи з її слів, мінський і нормандський формати не підходять. При цьому Савченко уточнила, що якщо Медведчук їздить, то і Порошенко повинен.

Що цікаво, про те, що українській владі потрібно домовлятися з «представниками донецького і луганського регіонів», практично з літа 2014-го говорив президент Росії В. Путін. Через два роки цю ж ідею намагається налагодити жінка, яку помилував «господар» Кремля.