сбу 1

Сьогодні співробітники СБУ проводять слідчі дії у великій мережі платіжних терміналів 24nonStop. Силовики вже вилучили сервери компанії.

Підстава для обшуку – рішення суду, причина – кримінальна справа за ст. 258-5 Кримінального кодексу (фінансуванню тероризму), компанія нібито співпрацювала з "ДНР" і "ЛНР", передає Корупція.Інфо з посиланням на AIN.ua.

Мережа з 7 500 терміналів не працює: на екрани виведено повідомлення про те, що компанію "руйнує СБУ".

За версією компанії, це – безпідставний "наїзд". Там стверджують, все через те, що колись у Донецьку та Луганську працювали термінали 24nonStop.

Компанія розіслала по партнерам звернення у зв'язку з обшуком.

"У нас були залучені сервера. Просимо вас без паніки! Поки ми владнаємо це прикре непорозуміння термінали протягом декількох днів можуть не працювати. Тим, хто не погасив кредит, прохання зробити це найближчим часом. Також у нас переконливе прохання не вимикати термінал фізично протягом декількох днів", – йдеться у зверненні.

У 24nonStop мають намір звернутися до влади з проханням захистити бізнес.

За офіційною версією, обшуки проводилися, бо компанія працювала на території сепаратистських республік, порушуючи постанову НБУ. У рішенні суду, за яким СБУ провела обшук, йдеться про те, що двоє фізосіб-підприємців зареєструвалися в т. з. держорганах сепаратистських республік і надавали незаконні фінансові послуги. При цьому вони були дилерами "Ай Ті Фінанс", яка надає послуги під ТМ 24nonStop. Також, в документі йдеться про те, що компанія не прииняла свою діяльність на території "ДНР" і "ЛНР" і надавала "технічну допомогу в матеріальному збагаченні для фінансової підтримки" ДНР.

Судячи з документу, сервери потрібні були СБУ, щоб отримати доступ до інформації про проведені фінансові операції.


Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru