Служба безпеки України вилучила вогнепальну зброю, гранати, патрони та інше озброєння у людей депутата Ланя, які брали участь у конфлікті в Мукачевому.

Як повідомляє прес-центр СБУ, протягом останніх днів було проведено понад 40 обшуків в усіх сторін конфлікту у Мукачевому і в Ужгороді.

"Під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях осіб, з якими виник конфлікт у "Правого сектора", виявлено та вилучено вогнепальну нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові набої, пристрій нічного бачення, холодну і травматичну зброю тощо", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, в спецслужбі зазначили, що двох затриманих у ході спецоперації представників "Правого сектора", доставили у Київ спецрейсом для проведення чесного і об’єктивного розслідування, а ще двоє поранених — перебувають у лікарні під охороною.

Незалежно від депутатських мандатів, бойових заслуг та належності до політичних сил СБУ вживатиме рішучих заходів з недопущення використання сили та збройних формувань у вирішенні будь-якого роду конфліктів, які дестабілізують ситуацію в країні. Служба безпеки і надалі жорстко припинятиме незаконний обіг зброї та її використання по всій території України,
— наголосили в СБУ.

До слова, ЗМІ повідомляють, що правоохоронці затримали ще одного із бійців "Правого сектора", який переховувався в лісі поблизу Мукачевого, коли той спробував розвідати ситуацію в районі.

593214 593214_1297044 593214_1297045 593214_1297046