Політичний аналітик, колишній народний депутат від партії "Свобода" Юрій Михальчишин розкритикував у Facebook рішення адміністрації мера Львова Андрія Садового про нагородження генерального директора ПАТ "Львівський хімічний завод" Анатолія Бобришова, передає Корупція.Інфо

Повідомлення про нагородження за "вагомий внесок у розвиток підприємництва, ефективний менеджмент, конкурентоспроможність і динамічний розвиток компанії, стійкість у часи економічної нестабільності" Бобришова опубліковано 5 травня на сайті Львівської міськради.

"У Садового остаточно з'їхали з глузду. Нагородили подякою міського голови чільного львівського ватника… Він же председатель Координационного совета організаций российских соотечественников западных областей Украины. Один із організаторів традиційних колорадських хороводів на 9 травня, поки ми це не припинили", – підкреслив екс-нардеп.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

За словами Михальчишина, у 2014 році Бобришов заявляв, що головна причина анексії Криму – неправильна поведінка влади і що кожен президент, який отримував підтримку на сході України, обіцяв запровадити російську як другу державну мову і виступав за зближення з Росією, обманюючи виборців.

"Сепар сепару, як відомо, око не виклює. Я вже не питаю, де спецслужби. Я сам собі спецслужба скоро буду", – підкреслив Михальчишин.