сепар

Будівництвом оборонних споруд у Запорізькій області займається благодійний фонд, заснований прихильником бойовиків.

Про це дізналися журналісти запорізького ресурсу "Голос", які опублікували відповідне розслідування, передає Корупція.Інфо.

За даними видання, в січні 2015-го року в Запоріжжі за ініціативи губернатора області Григорія Самардака, керівника обласного управління СБУ та обласного воєнкома був створений благодійний "Фонд сприяння обороні Запорізької області", який збирається витратити на зведення фортифікаційних споруд на кордоні області 3,6 мільйонів гривень.

Однак серед засновників фонду ніякі офіційні особи не фігурують, зате одним із засновників виявився керівник якоїсь громадської організації "Міська варта" Павло Молчадський – "колабораціоніст, що підтримує російську окупацію і прихильник бойовиків "ДНР" і "ЛНР".

На сторінці Павла Молчадського в соцмережі "Однокласники" журналісти знайшли багато підтверджень тому, що він підтримує бойовиків "ДНР" і "ЛНР", а також російського президента Володимира Путіна. Для того, щоб підтвердити справжність акаунта Молчадського, журналісти зав'язали з ним особисту переписку, представившись співробітниками ОДА.

Людина, яка збирається витрачати гроші на оборону Запорізької області мріє, щоб захисники цієї самої області повернулися додому в трунах.