Серед загиблих може бути і громадянин України, якого під час повені змило водою недалеко від туристичного міста Галле, передає Корупія.Інфо

Популярне: Без цього він помре: ЗМІ показали, що носить під піджаком Петро Порошенко і це не бронежилет

Поки в європейській частині континенту повідомляють про загрозу снігопадів і лавин, на Шрі-Ланці лютує повінь. Стихія забрала життя щонайменше 26 людей, серед загиблих може бути українець.

На Шрі-Ланку обрушився шторм "Окхі", який викликавсильну повінь. За даними місцевої влади, вже відомо про 26 загиблих, проте кількість жертв може зрости. Серед загиблих може бути і громадянин України, якого під час повені змило водою недалеко від туристичного міста Галле.

На острові пошкоджено близько 20 тисяч будинків, в основному, у західних і південних берегових районів острова. Із зони лиха евакуйовано тисячі людей.

Разом з цим від негоди потерпають і жителі острова Ява. Там загинули щонайменше 25 людей від повені і зсувів. На острові вирує шторм "Чемпака", який завдав значної шкоди центральній частині південного узбережжя. Тут було знищено понад 1,7 тис. будинків, а більше 2 тис. жителів були евакуйовані.

Тим часом, через снігопади в аеропортах Москви виникли серйозні проблеми.  Найбільш складна ситуація в "Шереметьєво" – там затримано 65 рейсів, у "Домодєдово" 31 рейс затриманий і п'ять скасовані, у "Внуково" затримано дев'ять рейсів, один скасований.

В Україні обіцяють мінливу погоду протягом зими. Головні відмінності цієї зими – скачки температури і морозний лютий. Хоча зима очікується помірно сніжною, не дуже холодною, але з частими температурними стрибками.