В Об’єднані Арабські Емірати Олександр Лукашенко полетів для таємного лікування. Подібною інформацією діляться блогери, яким такий інсайд повідомив один з членів білоруської делегації в ОАЕ. Вперше подібну інформацію опублікував Telegram-канал Некста.

У повідомленні білоруські журналісти посилаються на свої джерела в оточенні першої особи країни. Так, за їхніми даними, в ОАЕ Лукашенко завітав в першу чергу для проходження лікування в одній з кращих клінік світу – Burjeel Hospital, яка розташована в Абу-Дабі.

Кортеж президента Білорусі бачили саме в цій клініці, після чого Лукашенко залишився в одній з VIP-палат лікарні, де перебуває вже не менше чотирьох діб. Стан глави держави не уточнюється, все тримається в найсуворішому секреті, запевняють журналісти.

До Лукашенка допускаються тільки місцеві лікарі. Це породило чимало чуток про те, що лідер Білорусі знаходиться не в кращому стані.

Проте, офіційна прес-служба держави категорично спростовує подібні заяви, написавши про те, що Лукашенко здоровий, а в Еміратах він проводить зустрічі з партнерами. Представники стверджують, що багаторічний лідер проводить розмови з вищими особами ОАЕ для розширення інвестицій цієї країни в сільське господарство Білорусі. Крім того, мова йшла про підготовку до участі країни в міжнародній виставці “Експо-2020”, яка пройде якраз в Еміратах.

Хто зі сторін надає вірну інформацію, покаже лише час.