шевченок

Екс-міністр екології Ігор Шевченко заявив про намір подати до суду на Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.
Про це він написав у Фейсбуці, передає Корупція.Інфо.

«Арсеній Петрович, я подаю на вас до суду за наклеп та розповсюдження неправдивої інформації по відношенню до мене… Отже, see you in court, Mr Yatseniuk!!!», – написав Шевченко.

Він також порадив Яценюку теж подати позов, якщо щось збрехав по відношенню до Прем’єра у пості в соцмережі. Божиться, що усе сказане доведе.
Нагадаємо, уряд 24 червня ухвалив рішення внести до парламенту подання щодо звільнення Шевченка з посади міністра екології за можливі корупційні дії. Урядовці пропонували Шевченку добровільно піти у відставку, однак той відмовився.
Також у бік Шевченка пішли звинувачення за відсутність на пожежі на нафтобазі БРСМ під Києвом. Депутат Олег Ляшко звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувсяприватним літаком депутата, екс-регіонала Олександра Онищенка. За ці звинувачення Шевченко пригрозив Ляшку судом. Згодом Шевченко запевнив, що з моменту виникнення пожежі перебував у Києві і тримав ситуацію під контролем. Він зауважив, що 6 і 7 червня був за межами України (пожежа сталася 8 червня), і про це нібито знав Прем’єр-міністр Яценюк. Хоча Яценюк заявляв, що Шевченка не було на пожежі, коли горіло вже п’ять днів. Щодо перельотів літаком Онищенка, Шевченко відзначив, що вони приятелюють уже понад десять років, і раніше він теж приймав від нього такі «дружні жести».
Шевченко отримав пост міністра екології за квотою «Батьківщини».