Екс-керівник Держуправління справами Ігор Тарасюк здав закордонний паспорт, а на нього вже надітий електронний браслет, передає Корупція.Інфо

Популярне: Знову революція? Автомайдан знову збиратиметься, причина стосується кожного українця

 Про це повідомила у Facebook прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган: «Електронний браслет вже на Тарасюку, закордонні паспорти здані. Печерський райсуд Києва призначив заставу для екс-глави Державного управління справами Ігоря Тарасюка у розмірі 6 мільйонів 400 тисяч гривень. Таке рішення оголосила суддя Тетяна Остапчук. Клопотання прокурорів задоволено частково. У ту ж годину Ігор Тарасюк зобов'язаний здати закордонні паспорти, протягом 5 днів на нього мають одягти електронний браслет, а також він має повідомляти прокуратуру про зміну місця проживання. Така ухвала суду діятиме до 1 травня 2017 року. Наразі Ігор Тарасюк самостійно покинув приміщення суду».

2 березня ГПУ повідомила про підозру екс-керівника ДУС Ігорю Тарасюку. Він фігурує як підозрюваний у кримінальному провадженні за фактами створення та діяльність злочинної організації та заволодінням в її складі державним майном — комплексом відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір'я» загальною вартістю 540 млн. гривень.

Під час обшуку за місцем проживання Тарасюка виявлені та вилучені документи, 1 млн. євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства. 3 березня Печерський райсуд Києва призначив заставу для екс-керівника ДУС Ігоря Тарасюка в розмірі 6,4 мільйонів гривень.