Погода в Україні 29 липня буде спекотною, але при цьому в деяких областях випадуть дощі. Температура досягне +30 градусів і місцями перевищить цей показник. Прогноз погоди на понеділок склала український синоптик Наталка Діденко у своєму мікроблозі в Facebook.

"Понеділок в Україні ще побуде спекотним. Температура повітря буде досягати і місцями перевищувати +30 градусів. Дощі витягнуться фронтальною ниткою з далекої півночі, від Волині, Рівненщини до Сумщини-Харківщини. І ще ймовірні дощі з грозами на Вінничині та Одещині", – пише Діденко.В більшій частині України збережеться суха сонячна погода. У Києві 29 липня також дощів не очікується.

"В Києві понеділок буде спекотним, близько +30 градусів. Істотні опади – навряд чи. Надалі, вздовж тижня, почне поступово заходити в Україну холодніше повітря і вже наступними вихідними ви себе на селфі не впізнаєте: на противагу сьогоднішнім шортам, розімлілим від спекотного сонця червоним обличчям, купальникам та голим плечам з фейсбучних фотографій на вас дивитимуться довші рукави, фліси з каптурами, а ввечері навіть пледи", – попереджає синоптик.