Згідно з оновленим меморандумом з МВФ українська сторона взяла на себе зобов'язання провести пенсійну, земельну, банківську і ряд інших реформ. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще один попався: Прокуратура Києва відкрила кримінальну справу проти Насалика

За словами міністра, одним з положень меморандуму передбачається проведення в Україні збалансованої пенсійної реформи, яка дозволить уникнути дефіциту Пенсійного фонду:

"Насправді треба розуміти головне, чого хоче МВФ, і чого ми хочемо – це справедливої збалансованої пенсійної системи", – сказав Данилюк, уточнивши, що на досягнення такого результату потрібен час.

Меморандум також передбачає запровадження в Україні ринку землі. Данилюк підкреслив, що такого ринку в Україні немає лише де-юре, тоді як на практиці землі купуються і продаються за сірими схемами. 

Наявність обмежень, за словами міністра, обмежує потенціал українського агросектор.

"Це наша конкурентна перевага – агросектор, але з-за обмежень, які ми самі встановили, ми не тільки робимо наших громадян біднішими, але також штучно обмежуємо потенціал агросектору", – зазначив Данилюк.

Він також повідомив, що меморандум містить норму про проведення в Україні реформи банківської системи, яка передбачає поліпшення роботи державних банків.