Дівчина у важкому стані.

У м. Миколаєві 51-річний громадянин Німеччини турецького походження намагався вбити 30-річну українку.

Зазначається, що пара тривалий час зустрічалась, проте згодом дівчина вирішила піти від чоловіка. Через це він приїхав та жорстоко розправився з коханкою.

Чоловік, перевдягнувшись, важко порізав коханку. Дівчину вдалось врятувати. Наразі вона у реанімації у важкому стані.

Поліція затримала чоловіка через шість хвилин після виклику – на виїзді з Миколаєва поблизу аеропорту. Речові докази засвідчили причетність його до нападу – куртка зі слідами крові, борода, перука тощо. Патрульні сумнівалися, бо чоловік поводив себе спокійно і не відповідав опису очевидців, та видав чоловіка поріз на руці.

51-річний підозрюваний і потерпіла були в стосунках протягом року, та розійшлися. І от 24 вересня чоловік прибув з Німеччини до Миколаєва, замаскувався і взяв з собою ніж.

Вже відомі імена фігурантів. Підозрюваний – німецький громадянин турецького походження Лукас Оздоган, жертва – місцева мешканка Ірина Корсак. Про це розповіла подруга останньої Лілія Савлох у фейсбуці.

“Якийсь час Іра мала стосунки з цим Лукасом, але стосунки не склалися. Вони розійшлись, але він продовжував переслідувати її й погрожував”, – написала Савлох.

Суд у Миколаєві 27 вересня заарештував чоловіка без права вийти під заставу, попри побоювання родичів постраждалої, що іноземця – впливового бізнесмена – можуть відпустити під заставу і він втече з країни.