У випадку розлучення подружжя та відсутність у них неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати в декларації про доходи для отримання субсидій своїх "колишніх". Але тільки якщо ті зареєстровані і проживають окремо, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє "Урядовий портал" в Facebook.

Однак, якщо сім'я розлучена, але є неповнолітні діти, в декларації потрібно відобразити маму чи тата дитини (залежно від того, з ким проживає дитина).

Доходи офіційно розлученої родини не плюсуються в декларації.

Також потрібно звернутися в Комісію з питань призначення житлових субсидій, щоб доходи батька, який не зареєстрований і не проживає разом з дитиною, не включалися до сукупного доходу домогосподарства. Разом із заявою необхідно надати також документ (довідка з ЖЕКу, сільського / селищного ради), що дитина проживає з заявником.

З 1 травня Кабмін змінив порядок визначення осіб, які мають право на отримання житлових субсидій. Згідно з новими правилами, приблизно 15-20% тих, хто вже отримує допомогу від держави на оплату комунальних послуг, будуть змушені знову звернутися до органів соцзабезпечення за переоформленням пільг.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

"Монетизацію реально провести, якщо субсидії отримує не більше 10-20% домогосподарств, а не 50-60%, як у нас. Так що армію претендентів на державні гроші, швидше за все, будуть скорочувати", – пояснив економіст Олексій Кущ.