Заступник глави Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив про те, що бюджетні кошти, які спочатку були виділені на боротьбу з COVID-19 не направляли на будівництво і ремонт доріг. Також він підкреслив, що гроші в COVID-фонді є.

Про це він сказав в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”

За словами Тимошенко, на будівництво доріг пішли кошти Дорожнього фонду, кредитні гроші і гроші, які були виграні в Стокгольмському арбітражі.

“Так, дійсно, якась частина з них була направлена ​​до Загального фонду, але ніхто не забирав їх з боротьби з коронавірусом! Це гроші, які планувалися на дороги! “Коронавірусні” гроші планувалися окремо, і частина з них не витрачена до сих пір”, – зазначив заступник голови ОП.

Він пояснив, чому гроші для боротьби з COVID-19 до сих пір лежать на рахунках.

“Десь в цьому немає необхідності, десь тендер не провели, десь дійсно по цих позиціях зараз необхідності їх витрачати немає, Кабінет міністрів перекидає їх на інші позиції. Ви ж зрозумійте, це бюджетні гроші. Це не так, що ти з однієї кишені взяв, в інший поклав. Це все одно процес, який займає кілька тижнів “, – сказав Тимошенко.

Він також зазначив, що 17 листопада Верховна Рада направила додатково 10 млрд грн в фонд по боротьбі з коронавірусом для збільшення запасу, щоб “всіх заспокоїти”.

Тимошенко також назвав інформацію про витрачання коштів COVID-фонду на дороги “інсинуаціями” і підкреслив, що гроші там є.