Рінат Ахметов почав підготовку до нового політичного сезону.

Про це політолог Андрій Золотарьов повідомив в коментарі УНН.

Будучи найлояльнішим до адміністрації Володимира Зеленського, Ахметов все ж розігрує різні політичні комбінації, каже політолог – це помітно за медіаактивністю його ймовірних “підопічних” Володимира Гройсмана та Міхеїла Саакашвілі.

“Ахметов в цьому плані дуже прагматично “грає”. Його не цікавлять дурниці, на кшталт політичних поглядів, він чітко розуміє, що може стане в нагоді владі, в даному випадку команді Зеленського. Я думаю, що йде підготовка до другого терміну (Президента – ред). Для цього потрібно робити конфігурацію політичного поля”, – міркує Золотарьов.

І якщо Гройсман все ж розглядається як політичний проект, то політичний “аутсайдер” Саакашвілі використовується поки тільки для лобі бізнес-інтересів, продовжує політолог.

“Фактично, ми почули від Саакашвілі фразу, що Україна – це країна, де кидають іноземних інвесторів. По суті, через те, що йому не залишилося місця у великій політиці, йому нічого не залишається як фактично працювати лобістом, займатися лобіюванням олігархічного кооперативу. А при необхідності його можна буде використовувати і як політичний проект. Зараз він грає в бізнес-лобіювання, а далі буде використовуватися як політичний гравець”, – пояснює політолог.

А ось днями Саакашвілі виступив з різкою критикою в бік Кабміну, назвавши українських чиновників “кидаловами” за те, що вони не платять борги перед інвесторами в “зелену” енергетику.

“Якщо ти дурний досить, що сюди зайшов, навіть якщо назад забрав частину того, що ти вклав, ти дуже щаслива людина. Бо зазвичай оббирають до нитки”, – охарактеризував Україну Саакашвілі.

До цього він розкритикував роботу Тимчасової слідчої комісії ВР з оцінки критичної ситуації “Укрзалізниці” за те, що ті стали вивчати компетентність менеджменту Володимира Жмака та Іраклі Езугбая – колишніх підлеглих і соратників Саакашвілі.

Обидві сфери: і енергетика, і залізниця України – в зоні інтересів Ріната Ахметова.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.