Нещодавно глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в кулуарах парламенту повідомив журналістам, що голосування народних депутатів за обрання нового голови Верховної Ради може відбутися в п’ятницю, 8 жовтня.

“У п’ятницю, напевно (буде голосування за обрання голови Верховної Ради). Думаю, нам потрібно провести фракцію і визначити обидві кандидатури (на посаді спікера Ради й першого віце-спікера), і потім ми будемо голосувати”, – сказав він.

На зустрічне питання: чи є цими кандидатами чинний перший віце-спікер Руслан Стефанчук і перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко?

Арахамія відповів:

“Ні … Вони в шорт-листі, але є ще кандидати, які хочуть, щоб їх розглянули “

На жаль прізвищ цих депутатів він так і не назвав, але підтвердив, що це члени фракції “Слуга народу”.

Нагадаємо, ефірі телеканалу Прямий Дмитро Разумков заявив, що не бачить сенсу розмовляти з президентом Володимиром Зеленським з приводу своєї відставки.

«Я думаю, що президент в курсі того, що відбувається. Тому немає сенсу говорити… Якби хотіли зі мною говорити, мене б запросили в Трускавець. Я думаю, що дійсно той колектив, з яким ти пройшов певний час і в виборчій кампанії, і після цього два роки в парламенті… було б правильно дати вислухати дві позиції. Це демократія. А якщо це не хочуть робити, то ти не зможеш довести. Я не буду виправдовуватись. Мені виправдовуватись, я думаю, немає за що. Але відстояти свою позицію я би точно міг», — зазначив він.