Зеленський питає Байдена, чому Україна досі не в НАТО? – пише у Фейсбук Анатолій Гриценко.

Далі в оригіналі:

А я запитаю Зеленського:
1) чи подавав/підписував він, для початку, заявку на вступ до НАТО?
2) чи знає він, що жодним чином не Америка – інші члени НАТО, які тішаться партнерством із Путіним/Росією, не хочуть бачити Україну членом Альянсу?
3) чи відомо йому, що НАТО визначив тверді критерії для прийому нових членів і що держави з тотальною корупцією, рейдерством чужої власності й «вовками» в судах не мають шансу на членство?
P.S. Може, Зеленському варто хоча би Посла в НАТО призначити, вже другий рік посада вакантна?

Зеленський питає Байдена, чому Україна досі не в НАТО? А я запитаю Зеленського:
1) чи подавав/підписував він, для…

Опубликовано Анатолій Гриценко Понедельник, 1 февраля 2021 г.

Що ж стосовно пункта корупції, то президент Зеленський уже відчитався.

За його словами, в Україні уже багато зроблено для подолання явища корупції. Зокрема, серед найбільших досягнень глава держави виділяє запуск роботи ВАКС,а також підготовку до реформи судової системи та СБУ.

Такою думкою президент поділився в інтерв’ю в програмі Axios, що виходить на платформі HBO.

Він наголосив, що чинній владі вдалося запустити роботу Антикорупційного суду. Проте, Зеленський незадоволений роботою ВАКС на всі 100%, але переконує, що в країні є “піймані корупціонери, які отримали вироки”.

Глава держави звернув увагу на повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення чиновників. Однак потім, на шляху активної праці, за словами президента, стала війна з Конституційним Судом.

“Я поставив на кін все, що стосується мого президенства. Ми діяли швидко, жорстко. Ми повернули повноваження НАЗК, е-декларування”, – наголосив глава держави.

Гарант зізнався, що з цим виникає чимало труднощів. Провину за це він покладає на попередню владу, яка нібито внесла зміни у законодавство.

“Все так побудовано, що ви не можете нічого зробити. Ні я як Президент. Ніхто. Це неможливо. Навіть якщо корупціонер, навіть якщо це Голова КСУ”, – додав очільник країни.

Президент також не залишив поза увагою реформа Служби безпеки України, яку парламент схвалив за основу.

На додачу, Зеленський розповів про створення Бюро економічної безпеки, реформу Генпрокуратури та судову реформу.

“Велика судова реформа, до якої ніколи ні в кого не доходили руки. А з цього починається довіра бізнесу – як українського, так і західних інвесторів – до України. Ця реформа буде складатися з багатьох законів”, – підсумував гарант.