Депутат Верховної Ради Андрій Герус висловив позицію щодо планування тарифів на новий опалювальний сезон.

Політик запевнив, що цієї зими в Україні буде тарифна стабільність, а ціни — нижче ринкових.

Цієї зими ціни на газ для населення не мінятимуться. Подорожчання газу на спотових ринках у Європі не стосуватиметься українських споживачів і українських домогосподарств.

Про це 16 вересня у ток-шоу “Право на владу” на 1+1 сказав народний депутат від “Слуги народу”, голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

“Тому що у квітні були встановлені так звані річні контракти, річні ціни. Для тих, хто має контракт з НАК “Нафтогазом”, це ціна 7,4 грн за куб, з приватними облгаззбутами — у більшості 7,9 грн. Ця зима від попередніх буде відрізнятися тим, що ціни на газ не будуть змінюватися взагалі”, — сказав нардеп.

За його словами, ці ціни незмінні до травня 2022 року.

“Що стосується теплокомуненерго, які беруть газ і виробляють тепло. НАК “Нафтогаз” для теплокомуненерго для потреб тепла для населення дає газ по 7,42 грн. Відповідно, теплокомуенерго має лише дати гарантії, що він заплатить. Відповідно, навіть якщо в Європі газ коштує 25 тисяч, газ для населення або газ для теплокомуненерго, для тепла для населення поставляється не по 25, а по 7,4″, — пояснив Герус.

Політик запевнив, що цієї зими в Україні буде тарифна стабільність, а ціни — нижче ринкових.

Але «опозиція» вирішила просто так дарма часу не гаяти. Ось про що повідомляють анонімні телеграм-канали.

У кулуарах пішли чутки, що Юлія Тимошенко  час даремно не втрачала і за останні два тижні провела безліч кулуарних зустрічей. Одна така зустріч була навіть з Віталієм Кличко, мером Києва.

Тема діалогу, кулуарний ситуативний союз щодо кейсу тарифних протестів. Юля хоче зібрати всіх в кулак і бити по Кабміну.

Кожній політичній групі, вигідно приймати участь в цій ситуативної коаліції, так як в цей момент можна вести торги з ОП, а свою активну або пасивну участь в цій «команді» можна добре продавати.

Водночас Петро Порошенко вирішив також «підіграти» Юлі. Він все більше дрейфує на електоральне поле Тимошенко.

Про це говорить телеграм-канал Тайны депутата.

Пенсії, субсидії. Туди ж прибіг недоучка з Вінниці Гройсман, який підгортає бабусь. Тимошенко точно повинна переживати. Такі чоловіки, з яких сиплеться кісткове борошно від старості зовнішньої або інтелектуальної, є загрозою для її монополії на бабусь. У повітрі запахло війною. Гряде битва за бабусь, дідусів і «мертвих душ» у списках.

Та не тільки в Україні ведуться ігри щодо газових питань. Деяке «осяяння» зійшло і на західних партнерів.

Раніше Лана Зеркаль говорила, що у США дуже уважно вивчили ситуацію щодо того, як постачається газ у Європу. І там зрозуміли, що без України Центральна Європа недоотримуватиме постачання газу.

“Вони дуже уважно вивчили нарешті ситуацію з тим, як постачається газ Європі. Вони до цього ніколи не вивчали ситуацію: де, як, які є вузькі місця. Вони тільки зрозуміли, що взагалі без українського маршруту вся Центральна Європа недоотримуватиме газ і що це створить штучний дефіцит, тому що на Баумгартені ми будемо конкурувати разом із Німеччиною, Швейцарією, Італією і Австрією за цей обсяг газу, якщо через Україну не буде постачатися газ”, – пояснила Лана Зеркаль в ефірі програми «Право на владу».