Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді та голова секретаріату парламентської фракції «Слуга народу» Тарас Мельничук перебуває у реанімації через COVID-19.

Про це повідомив під час брифінгу перед засіданням Комітету ВР з питань національної безпеки голова фракції «СН» у ВР Давид Арахамія, оборони та розвідки.

«Тарас Мельничук перебуває у реанімації через COVID-19. Це наш представник Кабміну (у парламенті — ред.) та голова секретаріату», — сказав Арахамія.

Окрім того, він закликав українців вакцинуватися проти COVID-19, щоб уберегти себе від перенесення захворювання в ускладненій формі.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів призначи Тараса Мельничука постійним представником уряду у Верховній Раді 16 червня цього року.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на черговому засіданні уряду.

«Ми всі з вами із ним знайомі. Тарас Петрович присутній тут. Надалі, я переконаний, у нас попереду плідна успішна комунікаційна робота», – сказав Шмигаль урядовцям.

Мельничук у 2015-2017 роках був помічником лідера фракції “Самопоміч” у Верховній Раді Олега Березюка, а потім – радником міністра Кабінету міністра Олександра Саєнка. З 2019 року працював на посаді керівника секретаріату “Слуги народу”. У 2020 році невдало балотувався від “Слуги народу” в Київську міську раду.

Варто зазначити, що на днях голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

“Якщо вам раптом здавалось, що всі ці тести перед масовими заходами – це невинна формальність чи данина часу і насправді їх просять зробити для проформи, то я вас розчарую. Сьогодні, наприклад, такий, на перший погляд, формальний тест перед масовим заходом допоміг виявити хворого, який, сам того не знаючи, міг би заразити кілька сотень поважних гостей. Тест виявив мене”, – написав Разумков на сторінці у Facebook.

Спікер ВР наголосив, що мав намір брати участь у Ялтинській європейській стратегії, де мав дискутувати на тему верховенства права в Україні.

“На жаль, не зможу відвідати захід особисто, адже для дотримання всіх протиепідемічних вимог сьогодні здав тест на коронавірус. Він виявився позитивним. Дякую організаторам за чітку позицію в питанні протидії пандемії, яка і дозволила виявити хворобу, адже явних симптомів не було”, – зазначив він.

До слова, нещодавно стало відомо, що перший президент України Леонід Кравчук після операції, яку йому провели в кінці червня, знаходиться на реабілітації в Німеччині.

Про це повідомив виданню художник Сергій Поярков, якого також прооперували в київському Центрі серця.

“Кравчук ось недавно лежав недалеко від моєї палати – поїхав до Німеччини на реабілітацію”, – сказав Поярков.

Операцією самому Пояркову керував відомий кардіохірург Борис Тодуров.

Ось найновіші деталі про його перебування закордоном. Як уточнює Telegram-канал Політика країни, станом на понеділок, 6 вересня, Кравчук перебуває в реанімації клініки в німецькому Мюнхені Munich university clinic.

За даними близького кола оточення першого президента, з Кравчуком на місці постійно перебуває його онук. За словами джерела, йому стало дещо краще.

“Він частково прийшов до тями, йому роблять різні аналізи і дослідження, щоб зрозуміти як він потрапив у стан коми. І головне – які шанси на повне відновлення. Наскільки мені відомо, він прийшов до тями, дізнається свого онука, але говорити не може”, – розповів співрозмовник.