Олексій Данілов заявив, що Володимир Зеленський не зможе використати реєстр олігархів як політичний інструмент. Усе тому, що до РНБО входять 22 людей. Кожен має свою думку та свій життєвий досвід.

Про це стало відомо з його інтерв’ю для «Українська правда».

Данілов запевнив, що кожен зі членів РНБО має право висловити свою думку. Мовиться про дискусію, а не про “перечать чи не перечать” Зеленському.

“Якщо ви вважаєте, що Володимир Олександрович сказав, і всі вишикувалися в ряд – це не так”,– наголосив Данілов.

Під час засідань РНБО тривають дискусії.

Данілов для прикладу навів ситуацію зі спікером Верховної Ради Русланом Стефанчуком. Члени РНБО одного разу розглядали питання, яке було під протокольне доручення.

«Чому я згадав про Стефанчука? Ми розглядали питання, воно не було під указ, а було під протокольне доручення».

Спалахнула дискусія. Останнім виступав Стефанчук. Спікер заявив, що “друзі, я вважаю, що так і так”. Зеленський мав іншу думку. Водночас він послухав промову Стефанчука та заявив: “о, розберімося, голова Верховної Ради говорить слушну річ”.

Данілов зауважив, що Зеленський – головний. Він підписує укази. Водночас РНБО – колегіальний орган. На його засіданнях тривають дискусії.

Як зазначав 24 канал, секретар РНБО також розповів про план Володимира Путіна. За словами Данілова, метою очільника Кремля є хоче знищити Україну як державу. Путін хоче дестабілізувати ситуацію в Україні, аби зробити свою чорну справу.

Данілов зауважив, що перш ніж “зазіхати на чужий огород”, Росії потрібно розібратися з власними величезними проблемами та викликами.

Секретар РНБО зазначив, що спершу країна-агресорка анексувала Крим, а згодом – окупувала частину Донецької та Луганської областей. Росія хотіла, аби українська сторона мала проблему та не звертала уваги на півострів.

“Зараз підходить час, коли вони прийняли рішення, що треба українське питання вже вирішувати”,– наголосив Данілов.

Він запевнив, що мінські угоди не можуть застосовувати у такому вигляді, в якому вони є. Документи підписали під дулом автомата. Наразі необхідний інший процес.

За словами Данілова, з 30 жовтня 2021 року є накручування всієї ситуації з усіх боків. Власне, кількість військ на кордонах не є новиною. З цим Україна живе щодня та щохвилини. У цьому немає якихось непередбачуваних речей.

Данілов зауважив, що наразі Путін хоче домогтися внутрішньої дестабілізації в Україні. Тоді очільник Кремля сподівається скористатися ситуацією, аби зробити свою чорну справу.

Глобально Путін має план з реконструкції радянської імперії. Це неможливо без участі України. Данілов додав, що перш ніж “зазіхати на чужий огород”, країні-агресорці необхідно розібратися з власними величезними проблемами та викликами.

“Те, що стосується політичної дестабілізації саме коштом сил, афільованих з Російською Федерацією після закриття телеканалів, після певних наших превентивних процедур, зробити їм це складно”, – зауважив Данілов.

За словами політика, залишається єдина сфера – енергетика.